Yenibosna Yıldırım Beyazıt Cad. No 66 Bahçelievler / İSTANBUL info@bahcelievlertekelsiparis.com
Şirinevler Tekel Sipariş | Bahçelievler Açık Tekel Sipariş –Tekel 0545 467 5621 Hemen Ara

Şirinevler Tekel Sipariş

Şirinevler Tekel Sipariş


Şirinevler eve tekel sipariş

Yavuz Şirinevler Tekel bayi olarak hafta içi ve hafta sonu olmak üzere eve sipariş tekel market hizmetleri sunmaktayız.  5000 fazla ürün tekel bayimizde bulabileceğiniz ürünlerin fazlası raflarımızda sizlerin siparişini bekliyor.

7/24 bir telefonunuz ile bize ulaşabileceğiniz , en yakın tekel bayi olma ilkesi ile hizmet veren marketimiz 7/24 eve servis yapma hizmetine sahip gerekli personel ve araçları ile hizmetinizdedir.

Şirinevler tüm semt ve mahallelerine eve servis hizmetimiz vardır tekel market siparişlerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Kapıda nakit ödeme, temassız kredi kartı ile ödeme imkanı ile siparişleriniz bir telefonla 10DK kapınızda.

Her çeşit manav, çerez ve tekel ürünleri bir telefon ile kapınızda. Atıştırmalık ürünler, içecekler , kuruyemiş ve meze siparişi de vermek için bir telefon yeterli. Eve servis Gaziosmanpaşa açık tekel bayi olan Yavuz Şirinevler Tekel Markete bir telefon açarak veya WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak sipariş verebilirsiniz. 7000 adet fazla ürün her ürün eve ya da işyerinize 7 /24 teslim edilmektedir.